top of page

REFERENCE

Alizarin
alizarin_edited.jpg

Jirka pro nás aranžoval mnoho písniček a pokaždé perfektně. Vždy zvolil aranž, která splnila na 100% naše očekávání a představy. Tímto mu za odvedenou práci ještě jednou děkujeme a určitě s Jirkou budeme dál rádi spolupracovat.

Tinnitus
Tinnitus promo.jpg

Na Jirku Fryče jsem se obrátil s prosbou na tvorbu koncertního intra naší kapely. Moji představu jsem popsal pouze narychlo laicky. Ve velmi krátkém čase Jirka vytvořil přesně to, co jsem měl v představách s jeho přilepšením. Za naši kapelu potvrzuji naprostou spokojenost.

Markéta Hausnerová
Markéta Hausnerová.png

Jirka je "fachman" v tom nejlepším slova smyslu. Potřebovala jsem od něj nahrát kytarový part k písničce, kterou neznal, přesto jsem s výsledkem byla spokojená hned napoprvé. No a pak mi ještě nabídl, že mi na té písničce provede mix a mastering, a musím říct, že si s tím opravdu pohrál. Svědomitě opečoval každý tón, takže výsledné dílo působí čistě a přirozeně. Také komunikace s Jirkou byla příjemná a na úrovni, k takovému  profesionálovi se člověk vždycky rád vrátí.

Martin Band Benešov
unnamed.gif

Velké poděkování panu Jiřímu Fryčovi za aranžování a produkci hudby a videa. Dále poděkování za vstřícné jednání a dobře odvedenou práci. Perfektní a rychlá domluva, spokojenost, dobrá spolupráce. Doporučuji, vše proběhlo dle dohody. Martin Band Benešov.

Fem Emilio
jáPátek_edited.jpg

Bylo to asi sedm textů, na které jsem potřeboval složit hudbu. Text po textu jsme rozebrali a probrali jeho náladu. Jirka mi překvapivě hodně rychle poslal NEJEN melodii v notách, ale nazpívanou zaranžovanou KOMPLETNÍ písničku ... To jsem teda nečekal. Doladili jsme rytmy a rychlosti ... a  nebylo co řešit .

Tak si představuji spolupráci .

Hana Lounová
417882193_6977143069027985_6412264360395697414_n.jpeg

Přední česká country zpěvačka, která za svoji profesní kariéru natočila v Českém rozhlase, televizi, Supraphonu a dalších studiích, např: Bonton films, více než 150 písní z nichž řada se stále hraje v českých rádiích a byly vydány na mnoha nosičích CD, LP a SP nebo MC.

Mystery Rock
Mystery rock Plzeň 2.jpg

S Jiřím spolupracujeme již delší dobu. Jeho profesionálně přátelský přístup nám otevírá další možnosti naší tvorby.

Všestranný muzikant, který si ví se vším rady. Děkujeme, Mystery rock Plzeň

Lucie ZET
fotoprebalcd_edited.jpg

Spolupráci s Jiřím Fryčem jsem navázala v době, kdy jsem točila své debutové CD a hledala hudební "materiál" pro doplnění mého alba. Od Jiřího mě zaujaly 3 skladby, jedna byla včetně textu, k ostatním dvěma jsem si napsala svůj vlastní text, což mi, coby textařce, nadmíru vyhovovalo. Písně skvěle zapadly na mé CD a moc ráda je na svých vystoupeních zpívám. Věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce.

bottom of page